דף בית|פסטיבלים|לוח זמנים|אודותנו|משתתפים|גלריה|וידאו|המנון|קורסים|גילוי לב|עיתונות|שותפים שלנו|צור קשר|
היסטוריה של פסטיבל
פסטיבל מוזה18 18-19 במרץ 2016
פסטיבל מוזה 17 2015 - שמחת חיים
פסטיבל מוזה 16 2015 מוזה חוגגת 10 שנים
פסטיבל מוזה 15 2015
פסטיבל מוזה 14 2014
פסטיבל מוזה 13 2014
פסטיבל מוזה 12 2013
פסטיבל מוזה 11 2012
פסטיבל מוזה 10 2012
פסטיבל מוזה 9 2011
פסטיבל מוזה 8 2011
פסטיבל מוזה 7 2010
פסטיבל מוזה 6 2010
פסטיבל מוזה 5 2009
פסטיבל מוזה 4 2008
פסטיבל מוזה 3 2007
פסטיבל מוזה 2 2006
2005 פסטיבל מוזה 1
לוח זמנים
מאמרים
ראיונות וידאו
התרשמות מפסטיבל
סמינרים של מומחים
אוניברסיטה פתוחה ללא גבולות
Космический Портал
Центр "Альфа-Здоровье" Просветительский Центр Цветок Жизни
Школа Фен Шуй Мастера Джозефа Ю
Школа Кала-Ханса
Центр Интера
Симорон
Центр Все дороги
Центр Кайвалья
Арт-терапия
Сахаджа-Йога
Школа новых энергий
Аромопсихология
Танец живота
Центр Кристалл Света
Космоэнергетика
Хохмат аШимуш
Школа С.Ратнера- Биоэнергетика
Школа Ак.Норбекова
Су-Джок терапия
Тибетские пульсации
Школа Прашантама (ОШО)
ROY-центр
УРБАН-ТАО
Будда-Холл
Ишитва-Йога
Школа Рами Блекта-Аюрведическая психология
Дыхательные психотехники
Дикша Единства
Голографическая терапия
Балансировка энергополей
(ЭМП) Школа Внутреннего Света
Школа РЕЙКИ
ЦИГУН
Суффийские практики
ТАЙЧИ
Ченеллинг
פסטיבל מוזה 4 2008>>>תוכנית

שעות פעילות

אולם התכלת

 לובי ורוד

אולם ירוק

אולם הזהב

בודה-הול

12:30-13:45

דרך-רוזן. שיטת ריפוי דרך מגע.

ולדימיר גורנשטיין

קריאה בכף היד. מיכאל חיי

 

 

מדיטציות דינמיות ברוח אושו.

מנחה סוואמי ויט מאנו (הודו, פונה)

14:00-15:15

פנג-שווי בחיים המודרנים.

 מ. שולמן

מצברי כח.

 

מירון זכרין.

להיות בריא ועשיר – זה נורמה. שיטה של פרופסור טמניקוב.

מנחה אולגה שנאידרוביץ – דטין.

 

המשך – מדיטציות דינמיות ברוח אושו.

מנחה סוואמי ויט מאנו.

15:30-16:45

שירה אינטואיטיבית. שיטות שחרור הקול.

אלכס קוסקו

טיפול מעשי בקוסמו-אנרגטיקה להשגת בריאות.

ד"ר ולאד טורצ'אק

כוכבי תוכנית "הכח" ערוץ 10.

תמי גולדשטיין וסרגיי רטנר

סאן-טאץ' – שיטה ייחודית לריפוי הגוף והנפש.

בית ספר "האור הפנימי".

Contact danse improvisation  

 מגע אנרגטי דרך ריקוד והצגה.

מנחה גרמן אבלשומוב.


פתיחה חגיגית

במה 17:00

18:00-19:15

ריחות של אהבה.

מנחה מרינה שכטמן

ערוץ הקוסמי. הכרות עם האנרגיות החדשות.

ברטה יופה ובנימין גוט

 

ריקוד כדרך להצלחה. תרפיה באמצעות ריקוד. ולריה גילסיס.

 מדיטציית קונדליני

מנחה סוואמי ויט מאנו.

19:30-20:45

 – NLPבוריס מלצר

איחוד עם הקוסמוס דרך קריסטלים.

אירנה שוכמן.

הבאת התודעה להרמוניה, תרגול מעשי.

מנחת המדיטציה: אסיה גווין.

סקס, אהבה והתמסרות.

טנטרה.

מנחה פרם סמבהבו (איטליה)

4 אלמנטים – אדמה, מים, אש ואוויר בריקוד המערבי. קטרינה.

21:00-22:00

עבודה עם אנרגיית הנר. מדיטציות עם נרות.

ברטה יופה ואלכס יארוטסקי

קלפי טארוט, סודות וגילויים.

אירנה שוכמן.

תופים שמאניים וסודות המנדלה.

אלן גולדשטיין.

המשך – טנטרה.

מנחה פרם סמבהבו (איטליה)

בית ספר לאומנויות לחימה

“Kala-Hansa”

הופעה חגיגית

במה 22:00

ריקודים תחת כיפת השמיים. דיסקו

אל תפספסו!!!

ריקודים סימורונים קסומים.

לפגוש את החצי השני שלך.

מדיטציית הלילה בהנחיית אולגה ברדה.

 

יום שבת

שעות פעילות

אולם התכלת

לובי

אולם ירוק

אולם הזהב

בודה-הול

06:00-07:00

 

 

 

Dynamic meditation 
מנחה סוואמי וויט מאנו.(הודו, פונה)

 

07:00-08:45

  חיבור אנרגטי עם האדמה ועם הצמחים. צעדת הבוקר.
מנחה א. בורובסקי

 

 

מדיטציות דינמיות ברוח אושו.

מנחה סוואמי וויט מאנו (הודו, פונה).

מנטרה – מדיטציה. קרישנאידים.

09:00-10:00

טכניקה לאיזון הקטבים האלקטרומגנטיים.

 ווסטה סרדיצ'ניקו.

מצב התודעה כדרך למימוש המשאלות.

איגור

ריפוי באמצעות צבעים. מציאה ועיבוד מחסומים תת-מודעים באמצעות צבעים.
גולדי.

תופים שמאניים וסודות המנדלה.

  

אלן גולדשטיין.

יוגה פראנה-ויניאסה. תנועת האנרגיה החיונית דרך תרגול יוגה דינמי וסטטי.

גרמן אבשלומוב.

10:15-11:15

אנרגטיקה של החיים שלנו.

אלה שכטמן.

פסיכולוגיית הכסף.

מנחה חיי ערב

 ריקוד כדרך להצלחה. תרפיה באמצעות ריקוד.
ולריה גילסיס.

יחסים טנטריים וריקוד הקטבים.
מנחה פרם סמבהבו (איטליה)

טאי-צ'י. אלכס קוסקו.

11:30-12:45

סאן-טאץ' – שיטה ייחודית לריפוי הגוף והנפש.
בית ספר "האור הפנימי".

התדמית שלך.

  

רונית רטגאוז.

לילדי אינדיגו והוריהם. משחקים לימודיים ורפואיים.
מנחה ל. קוזובסקי , ג. בנדל

המשך – יחסים טנטריים וריקוד הקטבים.
מנחה פרם סמבהוו (איטליה)

ילדים. ציור.

יאנינה אודביצ'נקו.

ריקוד שיעור פתוח.

קטרינה.

13:00-14:45

חוכמת השימוש – השביל העתיק לעולם העליון.

 

 

מנחה ו. טמניצקי

אסטורולוגיה סינית.

 

מרינה שולמן.

מידע על הילדים החדשים. ילדי אינדיגו. ילדי קריסטל. ילדי  הריינבו. מדיטציה לאיחוד עם נפש הילד. ברטה יופה ובנימין גוט

מדיטציות דינמיות ברוח אושו.

  

מנחה סוואמי וויט מאנו  (הודו).

צ'י-קונג.

 

מנחה גרגורי.

15:30-17:00

דרך-רוזן. שיטת ריפוי דרך מגע.

ולדימיר גורנשטיין

חלונות היקום. תמונות. שפת האנרגיה.
מירון זכרין.

כוכבי תוכנית "הכח" ערוץ 10.
תמי גולדשטיין וסרגיי רטנר

המשך – מדיטציות דינמיות ברוח אושו.
מנחה סוואמי וויט מאנו (הודו).

בית ספר לאומנויות לחימה

“Kala-Hansa”

טקס סיום.

במה 17:00

18:30-19:30

 

סרט – מה אנו יודעים בכלל? על מה מסכימים פיזיקאים בתחום הקוונטים, על המוח והמגיה?

סלווה סבילייב

 

Golden Flower meditation

מנחה פרם סמבהוו (איטליה).

18:30-19:00

מדיטציית קונדליני.

 

מנחה סוואמי  וויט מאנו.

זמן חופשי.

20:00

פרידה מהחברים

21:00

                 

 

<<< חזרה
דף בית|פסטיבלים|אודותנו|משתתפים|גלריה|וידאו|המנון|קורסים|גילוי לב|עיתונות|שותפים שלנו|צור קשר|
Copyright © 2008 - 2020 Muza. All rights reserved.  Created by